Eindejaarsactie in Dilbeek

van 12 tot 31 december 2017

Eindejaarsactie in Dilbeek 2017

Eindejaarsactie 2017 in Groot-Dilbeek

DUO organiseerde eind 2017 een nieuwe eindejaarsactie in Groot-Dilbeek met als hoofdprijs

8 dagen Caraïben voor 2 personen all-in (*)

Naast de hoofdprijs waren er voor meer dan 8.000 euro aan geschenkcheques te winnen.

Bij meer dan vijftig handelaars konden klanten terecht en ontvingen zij bij elke aankoop tussen 12 en 31 december 2017 een genummerd deelnemingsformulier.

Om mee te doen aan de trekking moest u als klant de nummers van de deelnemingsformulieren registreren op de website www.winindilbeek.be.
De actie liep van 12 tot 31 december 2017 en de trekking gebeurde op vrijdag 19 januari tijdens de nieuwjaarsreceptie van DUO in CC Westrand.
Alle winnaars werden persoonlijk via e-mail verwittigd.
Het reglement van de actie en de lijst van deelnemende handelaars is te raadplegen op www.winindilbeek.be.

Doel van de actie was de lokale handel onder de aandacht van de bevolking te brengen en het kopen in eigen gemeente te bevorderen.

(*) hoofdprijs geschonken door TUI reizen, RIU hotels en Reizen De Postiljon.

 

En de winnaar is ...

En de winnaar van de hoofdprijs is Hilde De Henau uit Sint-Martens-Bodegem. Zij mag met haar man 8 dagen naar de Caraïben.

En de andere 500 winnaars kan je terugvinden: WinnaarsTrekkingEindejaarsactie.PDF

 

 

Overzicht deelnemende handelaars

DILBEEK
t Verwenkaffee Brasserie Gemeenteplein 9 www.verwenkaffee.be
Agnes Hair Creation Haarkapster Heilige Dominicus Saviolaan 6
Bakkerij d’Elst Bakkerij Kasteelstraat 27 www.delst.be
Bakkerij Stijnen bvba Bakkerij Ninoofsesteenweg 69-71 www.bakkerijstijnen.be
Bakkerij Van Dessel Bakkerij Stationsstraat 280 www.bakkerijvandessel.be
BallonBallon Verkoop ballonnen Ninoofsesteenweg 365 www.ballonballon.com
Beauty Nenuphar Schoonheidsinstituut Verheydenstraat 37 www.beautynenuphar.be
Bloemen en Planten Van Malder Tuincentrum Nieuwenbosstraat 18 www.vanmalder.be
Clery shop Droogkuis Verheydenstraat 3 www.cleryshop.be
Dilpress Dagbladhandel Verheydenstraat 35
Frituur ‘t Frietje Frituur-Snack Oudesmidsestraat 18a
Froufrou Kapsalon Verheydenstraat 33 www.facebook.com/froufrouhairstyle
Kapper Eddy Kapper Berchemstraat 14 Bus 2
Kevin’s Men’s Wear Herenkledingwinkel Verheydenstraat 7 www.facebook.com/kevinsmenswear/
Lineair nv Inlijstingen – kunst – wijn Kasteelstraat 45 www.lineair.be
Mila June Mode voor vrouwen Verheydenstraat 41 www.milajune.com – www.facebook.com/Likemila
Moens Garden Center Tuincentrum Itterbeeksebaan 172A www.gardencentermoens.be
Net Even Anders Bloemenwinkel Kloosterstraat 78 www.netevenanders.be
Ohmega-Bikes Elektrische fietsen Ninoofsesteenweg 193-195 www.ohmega-bikes.be
Optiek Nadia Depril Optiek Verheydenstraat 51 www.optiekdepril.be
Parfumerie De Bruyn Parfumerie-Schoonheidsinstituut Ninoofsesteenweg 253 www.parfumeriedebruyn.be – www.facebook.com/parfumeriedebruynesthetiek/
Pearle Opticiens Optieker Verheydenstraat 26 www.pearle.be
Piazza Fiori Bloemen en Decoratie d’Arconatistraat 99 www.bloemenwinkels.online-bloemen.be/bedrijf-Piazza+Fiori_1006
Plein12 Restaurant Gemeenteplein 12 www.plein12.be
Praetcafé Horeca Verheydenstraat 19 www.praetcafe.be – www.facebook.com/praetcafe
Reizen De Postiljon Reisburo Oudesmidsestraat 14b www.depostiljon.be
Royer Doe-het-zelf en meubelen op maat Stationsstraat 309-312 www.royer.be
Schoenen Martens Schoenhandel Verheydenstraat 17 www.schoenenmartens.be
Slagerij Julien Slagerij Kasteelstraat 30
Slagerij Verbustel Slagerij Verheydenstraat 25
Valentino Chocolatier Chocolatier Verheydenstraat 47 www.valentino.be
Vroman Optics Opticien Verheydenstraat 5 www.vromanoptics.be
We FiT Sportwinkel Kasteelstraat 24 www.we-fit.be
Chic Creation Kapsalon Oudesmidsestraat www.facebook.com/ChicCreationDilbeek/
Frituur Rosalie Frituur Stationsstraat 288 www.facebook.com/frituurrosalie/
Huis Schoukens Juwelier-uurwerkmaker Verheydenstraat 49
ITTERBEEK
Dataprint Digitaal printen Herdebeekstraat 2A www.dataprint.be
De Nachtegael Culinaire slagerij Lenniksebaan 96 www.nachtegael-slager-traiteur.be
Dilbeek Banden Center Alles rondom banden  Doylijkstraat 87 www.dilbeekbandencenter.be/
Kempeneer W. Machines Tuinmachines Ninoofsesteenweg 659 www.kempeneer.be
Optiek Trap Optiek – Contactlenzen – Hoorapparaten Itterbeeksebaan 264 www.optiektrap.be
GROOT-BIJGAARDEN
De Zaeger Shoe Schoenhandel Brusselstraat 248-250 www.dezaegershoe.be
Lingerie Krislyne Textiel Brusselstraat 317 www.facebook.com/Krislyne/
Pipo Balloons Ballondecoratie Brusselstraat 266 www.pipoballoons.be
Slagerij Finesse Slagerij-traiteur R. Dansaertlaan 234 www.culinairefinesse.be
Stessens Optiek & Juwelen Optiek – Juwelen – Uurwerken Brusselstraat 298 www.stessens.net
SCHEPDAAL
Bakkerij d’Elst Bakkerij Eksterstraat 10 www.delst.be
Kwaliteitsslagerij Gunther Slagerij-Traiteur E. Eylenboschstraat 38 www.facebook.com/kwaliteitsslagerijgunther/
Meert & Lodge Kleding Wijngaardstraat 2 www.meert-lodge.be
Slagerij-Traiteur Hugo Slagerij-Traiteur Isabellastraat 40
Valentino Chocolatier Chocolatier Ninoofsesteenweg 1026 www.valentino.be
SINT-ULRIKS-KAPELLE
Binnenpret Interieur Raamdecoratie Brusselstraat 738 www.binnenpret.be
Slagerij De Knop Slagerij-Traiteur Brusselstraat 547 www.slagerijdeknopdirk.be